גב'  שרי  פלום  

   

 

"אי-אפשר לו לאדם, לא בשכל לבדו ולא ברגש לבדו. תמיד צריך שיהיה ממזג את השכל עם הרגש" (הרב  קוק)  

                                                                                                                                                                                                                                

 

           

טקס פתיחת שנה  וקבלת כיתות א' - תשע"ט

בוקר טוב הורים, תלמידים, אורחים וצוות מורים יקר,

בנימה של התחדשות והתרגשות אנו פותחים את שנה"ל תשע"ט.

השנה החדשה ,תשע"ט, תעמוד בסימן  אחדות . את האירועים בסימן אחדות נחווה, נלמד ונציין  לאורך השנה.

במהלך החופשה ביה"ס התחדש בשתי סביבות למידה בחצר: חצר מפעילה בתנועה וחצר מוסיקלית משלבת כלי נגינה, חדר להוראה מתקנת , שיפוץ חדר היועצת, ושיפוץ כיתת ממ"ד. 

בחסות הרשות  שופצו חדרי השירותים, הונחה הצללה בחצר ודשא ומיזוג אולם הספורט.

במהלך החופשה עמלנו רבות  לקראת השנה החדשה על מנת שאתם תוכלו להמשיך וליהנות מתחושה של בית וממקום שכל תכליתו לדאוג לטיפוח אקלים והטמעת ערכים לצד קידום הישגים לימודיים וקידום מצוינות. כולי תקווה כי  נמשיך לשמור על הקיים בדרך המכבדת שאנו מכירים.

נקדם בברכה ובחיבוק חם ומעודד את התלמידים החדשים אשר הצטרפו למשפחת כוכב הצפון תלמידי כיתה א'. היום אתם מתחילים תקופה חדשה וחשובה, בחייכם, צועדים את צעדיכם הראשונים כתלמידים במערכת חינוך . אנו, צוות כוכב הצפון,  מבטיחים להיות לצדכם ולשמש לכם מורי דרך במסע הארוך. תודה למחנכות כיתות א' על קבלת התלמידים במהלך החופשה וסיוע בקליטתם באופן מיטבי.

 

אל בית הספר הצטרפו מורים ותלמידים חדשים. נקבלם בברכה.  בטוחני שילדי הכיתה החדשה אליה אתם מצטרפים ידאגו להכניס אתכם לסוד העניינים וידאגו שתרגישו חלק מחברת הילדים בכיתה ובביה"ס.

נספר לכולכם כי הגעתם למקום הנכון.

 

אנו, בית ספר כוכב הצפון, שואפים להיות בית חינוך איכותי ומקצועי, המכוון את תלמידיו לגדול ולהיות בני-אדם המודעים לעצמם ולסביבתם, חשוב לנו שכל אחד מכם יחוש מוגן ושייך תוך הכרה בערך עצמו ובערך האחר. נמשיך לשקוד על פיתוח רגישות תרבותית תוך טיפוח התנהגות מכבדת וסבלנית של האחד כלפי רעהו. השנה הוכנסו תוכניות נוספות לשכבות הגיל השונות כמו יזמות, דיבור בציבור ועוד.

 

בטרם אסיים את דבריי, אני מבקשת לברך ולהוקיר את הצוות החינוכי של ביה"ס על היערכות נהדרת לקראת קבלת השנה החדשה:למדלן ואורית סגניותיי, לרותם היועצת, למזל המזכירה, ולאלירן אב הבית. ליו"ר הורים גב' סהר שליקר על האכפתיות והסיוע בכל עת. תודה מיוחדת לאורלי על עיצוב התפאורה ולמורות שסייעו לה בחופשה. לאולגה על המוסיקה ולחן על הריקוד. למחנכות כיתה ו': טל , נופר וליחן על הכנת הטקס. לחופית ,אורן עדנה רותם ובנות כיתה ו' על הפעלת תלמידי כיתה א' במהלך החופשה ולכם תלמידי כיתות ו' תודה על הגעתכם במהלך הימים האחרונים לחזרות, ישר כח על  גילוי אחריות ויישום הערכים המוקנים בבית הספר.

ברצוני לברך את כל צוות המורות והמתנדבים ולהודות על היערכותכן לפתיחת שנה, על שיתוף הפעולה  ותודה על היותכן מי שאתן.

אני  מבקשת  לאחל  לכל  אחת  ואחד  מכם  שנה  של  למידה  מהנה  ומאתגרת.  שנה  בה  נמשיך לקדם  נתינה  וערבות  הדדית.  שנה  בה  נכיר  את  הסובבים  אותנו  בכל  יום  מחדש,  נפעל  להבין  ולאמץ  את  חווית  ה"יחד"  שיש  בה  כוח  לחזק  אותנו  כיחידים  וכקבוצה.   שנה  בה  כולנו - מורים,  תלמידים  והורים  נמשיך  להוביל  יחד  למידה משמעותית.

 

 

היו ברוכים ! ושנה טובה לכולנו!