בס"ד כסלו התשע"ג

תלמידים יקרים שלי, מה שלומכם,

לצערנו אנחנו נמצאים שוב במתקפה, אך אל לנו לדאוג הקב"ה מגן עלינו ואנחנו בע"ה נצא מזה מהר.

זה בסדר להילחץ ולחשוש. אך עלינו להיות חזקים משונאינו ולהרבות בתפילות לקב"ה שנתגבר ונצא מימים אלו חזקים ברוחנו וגופנו .

לא לשכוח תלמידים חביבים, לקרוא תהילים ומשניות.

אני מקווה שנשוב לשגרה מהר מאוד, ונמשיך את רצף הלמידה הקיים בשמחה ובחיוניות וכן נמשיך ונתארגן לקראת מסיבת חנוכה הקרבה... עד אז, מצורפים דפי שעשועונים וכן משימות בשפה וחשבון, הדפיסו את הדפים או שמרו ושלחו לי למייל, בצעו את המטלות והגישו לי כשנחזור לביה"ס,זה הזמן לעזור להורים ולאחיכם הקטנים.

תלמידים יקרים להלן תזכורת על כמה מהטכניקות שלמדתם בחוסן:

  • נשימה איטית- לאט לאט להכניס אויר למלא את הבטן,ולנשוף החוצה לאט לאט, וכך חוזר חלילה, לשאוף ולנשוף. דמיינו שאתם מפריחים בועות סבון. תרגיל זה מרגיע את הגוף ומתוך כך את הנפש.
  • בלוני רגשות- לנפח בלון ולהכניס לתוכו את כל ההרגשות שיש לכם בלב. את הפחד, החרדה, האיום, הבהלה, המתח, וכל מה שאתם מרגישים. ואז להעיף את הבלון החוצה עם כל הרגשות הלא נעימים. תרגיל זה מדבר אל הרגש והשכל.
  • עיבוד חוויה לא נעימה- לספר לכל החברים, להורים, לכתוב בדף- מה קרה, ומה חשבנו באותו רגע, ואיך הרגשנו, ומה יכול לעזור לנו אם חס ושלום יקרה שוב מקרה כזה. תרגיל זה מארגן את האירוע, מווסת אותו, מפחית חרדות ומלמד אותי איך אני מגיב ואיך אני יכול להגיב טוב יותר.
  • אמונה שלמה- בכל מקרה לא נעים אנחנו מיד מוסיפים פרק תהילים לתפילת השחרית, כדי שה' יגן עלינו ממקרים קשים. תרגיל זה משלב כוח אמונה, שכל ומעשה.

בעז"ה כולנו תקווה שנשמע רק בשורות טובות ושניפגש במהרה בריאים ושלמים, מחוזקים וחדורי אמונה ומוטיבציה.

אם תרצו לספר, לשאול, וסתם כך לדבר אני פנויה אליכם תמיד ל-052-3248490 וכן המייל שלי:yafagu@walla.co.il.

אוהבת אתכם ומחזקת אתכם – מורתכם יפה