כניסה למערכת
עומרים - עומר
דיקלה באום-פלדמן
הדרכה למשתמש

 

רחוב רותם, ת.ד 925 עומר. טלפון: 08-6469892 פקס: 08-6900376 מייל: Omarim100@gmail.com מנהלת ביה"ס: הגב' רחל שוסטק

 

  

 

 

                                               

                                                    

הורים יקרים.

כלל ילדי בית הספר קיבלו חוזר תשלומי הורים לשנה"ל תשע"ד. הורים אשר הסדירו תשלום באמצעות הו"ק אינם צריכים להגיע למזכירות. הורים שלא חתמו על הוראת קבע מתבקשים להגיע כמפורט בחוזר. מצ"ב העתק החוזר בלשונית "מידע להורים" (משמאל).

פיתחו יומנים ורשמו... ביום רביעי 27/11 ערב נר ראשון של חנוכה מיטב הסופרים והמאיירים יכבדו אותנו בנוכחותם. הפעילות מתקיימת בערב בשני סבבים. מחנכת הכיתה תעדכן באיזה סבב ילדי הכיתה וההורים לוקחים חלק. אנא היערכו בהתאם.

אין לשלוח ילדים ללא ליווי אחד ההורים.

סבב ראשון 17:45-19:00 בכיתה,

 19:00-19:15 טקס בית ספרי,

סבב שני 19:15-20:30 בכיתה.

האחר הוא אני

לפעמים אני דומה. לפעמים אני שונה.

תמיד אני שווה

במסגרת יום הסובלנות הבינלאומי, נציין בבית ספר ביום שלישי את הנושא "האחר הוא אני". יום שלישי מהווה אירוע פתיחה לנושא אשר ילווה אותנו לאורך השנה ויכלול פעילויות שונות בכיתות ובהפסקות.

למעוניינים לקרוא עוד על הנושא מצ"ב קישור כאן.

פרויקט "קהילה לומדת" בשיאו !!! מדי יום שישי נכנסים לכיתות הורים אשר בחרו לתרום מזמנם ומידיעותיהם. תודה רבה !!! הילדים נרגשים בכל פעם מחדש, חשים העצמה והרחבת אופקים בתחומי ידע שונים. תרומתכם לקהילת בית ספר מוערכת מאוד ! מי ייתן והפרויקט ימשיך לשאת פרי ויחד נפרוש כנפיים למחוזות מעבר לדמיון.

צוות בית ספר עומרים קשוב להורים !!!

בימים אלו נבחרת פלטפורמה חדשה לאתר בית ספר. ידוע לנו כי האתר הנוכחי אינו נתמך בגוגל כרום, במכשירים סלולריים, באייפדים/ טאבלטים למיניהם וכד' והדבר מקשה על דרך ההתקשרות השוטפת. התקדמות בניית האתר החדש תלויה לא מעט במשרד החינוך ולכן העניין מתעכב. על מנת להמשיך בתקשורת יעילה וחשובה זו, כל מורה בצוות בית הספר תמצא את הדרך המתאימה לה ולהורים על מנת לממש אותה, כמו גם במייל. יחד עם זאת חשוב להבהיר כי עם סיום הקמת האתר החדש דרך התקשורת האינטרנטית תשוב להיות באמצעות האתר בלבד. אנו מאמינות בתקשורת יום יומית ופתוחה ומקוות כי מענה זה יאפשר לכולם להמשיך להיות עמנו בקשר. עדכונים לכלל באי בית הספר ימשיכו להופיע כאן. הצעות שיפור והתייעלות יתקבלו בברכה אצל רכזת התקשוב.

                                                    

                                                                      
                                                                                                              

בית הספר עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר הבית ספרי. למרות המעקב העקבי והרצוף אחרי הפעילות באתר בית הספר, ייתכן שחומר או פריט מידע מסוים, שהועלה לאתר באמצעות עורכי משנה (מורים ו/או תלמידים), מפר באופן כלשהו את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט. כל פנייה בנדון תזכה למרב תשומת הלב ולפעולה מידית בהתאם לצורך. בית הספר מתחייב להסיר כל פריט המפר זכות יוצרים ו/או זכות הפרט בזמן סביר ממועד קבלת הפנייה, לאחר שבדק ומצא שהיא מוצדקת, והוא מתחייב ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה, כדי למנוע הישנות מקרים שכאלה.