בס"ד

פרויקט "דור 3 "יצא לדרך! / סגרון מיכל- רכזת תיקשוב

תלמידי שדרות בכלל ותלמידי בית ספרנו בפרט נמצאים כיום עם הפנים לטכנולוגיה.

בתאריך 29.3.11 הושקה בבית ספרנו תכנית מדעית טכנולוגית "דור 3".במסגרת תכנית זו צויד בית הספר בציוד ותשתיות הנחוצות לו בתחום התקשוב על פי צרכיו בתחום הלימודי.

בית ספרנו צויד בכיתות חכמות,מקרנים,מחשבים ניידים,מחשבים נייחים, מעבדת מחשבים נייחים,ענני אינטרנט ומסך ענק בלובי בית הספר. כל הציוד הנ"ל סופק לבית הספר על ידי חברת "נס מטח" אשר מלווה את בית הספר לאורך כל הדרך. מטרתה של סביבה לימודית מעין זו הינה לאפשר הוראה המשלבת לימוד עיוני עם ניסויי מעבדה וכמו-כן שילוב הטכנולוגיה כחלק אינטגרלי בתהליך ההוראה.

בערב חגיגי זה נשאו דברים ראש העיר ,מר דוד בוסקילה ומנהלת מחוז הדרום של משרד החינוך הגברת עמירה חיים. בדבריה ציינה מנהלת המחוז כי אנו נמצאים בשיא התהליך של שילוב הטכנולוגיה בהוראה ובלמידה. בנוסף, הביעה מנהלת המחוז תקווה כי תהליך זה יוביל לשיפור הישגיי התלמידים ולאפיקים חדשים.

צוות המורים קיים שיעורי הדגמה במקצועות שפה, מתמטיקה, מדעים ואנגלית. תלמידי בית הספר הנעימו ערב זה בשירה ובריקוד.

ברצוני להודות לכל צוות בית הספר על הסיוע הרב ושיתוף הפעולה. כמו-כן שלוחה תודה והערכה רבה לחברת "נס מטח על ביצוע הפרויקט ותמיכה בכל זמן שצריך.

כולנו תקווה כי בעזרת תהליך זה ובעזרת בורא עולם ניצור לילדינו סביבה לימודית מדעית טכנולוגית אשר תוביל להישגים טובים יותר.

 

     

     

                   
         

 

 

 תלמידי בית הספר קבלו סיסמאות ל"סיסמה לכל תלמיד".

הורים יקרים,כנסו עם ילדכם והתעדכנו בנעשה בבית ספר ובכיתת ילדכם.

 

  

 

       
          תלמידי בית הספר קבלו סיסמאות לאלנט.

יש להכנס ולעבוד.

זכרו!תרגול מביא להצלחה.