כניסה למערכת
אגף זהירות בדרכים, נגישות ואורח חיים בטוח- מחוז דרום
לימור חנין
הדרכה למשתמש

                                              

**קישור למרחב הפדגוגי של אתר זה"ב בתיק תוכניות לימודים** 

מספר המבקרים:

  

אנחנו גם בפייסבוק: לחץ כאן 

אגף זה"ב מחוז דרום גאה ונרגש מהזכיה במקום הראשון והשלישי בתחרות הארצית של בתי ספר מקדמי זה"ב. בי"ס בן גוריון באופקים זכה במקום הראשון, ובי"ס היובל באשדוד זכה במקום השלישי. יישר כח וכל הכבוד לבתי הספר ולצוות ההדרכה של האגף.

מוסדות החינוך במחוז דרום ציינו את שבוע בטיחות בדרכים הלאומי. בהתאם להחלטת ממשלה מספר 1276 מיום 1.3.2007 מדינת ישראל מציינת מידי שנה את המאבק בתאונות הדרכים. מטרת שבוע הבטיחות היא טיפוח ועידוד האחריות האישית בכל הנוגע להתנהלות בדרכים - כהולך רגל, כרוכב אופניים ובכללם אופניים חשמליים, כנוסע וכנהג, תוך התייחסות לכלל משתמשי הדרך ומיקוד בסוגיית "היסח הדעת".
בתי הספר במחוז עטו על עצמם את צבעי הזה"ב וציינו את השבוע בפעיליות רבות ומגוונות: טקסים והפסקות פעילות בליווי ריקודים עם שירי זהירות בדרכים, אפיית עוגיות בצורות כלי תחבורה ותמרורים, הכנת תערוכות בית ספריות, הוראת התכנים בכיתות, חתימת על אמנת זה"ב, ניתוח כתבות עיתונאיות וחידוד תקנות תעבורה עדכניות, משחקי חברה בנוסח חדרי בריחה בהם התבקשו התלמידים לחקור ולפענח אירועי תאונות דרכים, חלוקת חומרי הסברה ושי לנהגים והולכי הרגל ברשויות.

עורכת האתר:
לימור חנין  Limorha2@education.gov.il 
ניתן לשלוח תמונות וחומרים מקצועיים לפרסום.

  

 

**קישור לגוגל דרייב של אגף זה"ב**באתר זה אנו משתדלים לא להפר זכויות יוצרים ולשמור על זכות הפרט. אם מצאת הפרה אנא הבא זאת לידיעתנו